Laikas veikti

Kabala, Klausimai ir atsakymai

Klausimas: Kongresų ir pamokų metu jūs ypač akcentuojate kabalos mokslo platinimo svarbą šiuo metu. Ar tokios skubos priežastį lemia jūsų asmeniniai pojūčiai ir numatymas artėjančių smūgių bei katastrofų, kurių būtina išvengti ir apie kuriuos jūs kol kas nenorite mums sakyti?
Atsakymas: Aš nieko neišsigalvoju, o tiktai perduodu tai, ką pasakė mano didieji mokytojai – Baal Sulamas ir jo vyresnysis sūnus bei sekėjas Rabašas. Viskas, ką sakau, yra tik jų minčių, išsakytų jų darbuose, kuriuos mes nuolat studijuojame, kartojimas. T. y. jeigu mes net ir nepatirtume krizės bei žmonių veržimosi prie kabalos, aš vis tiek, sekdamas mokytojų nurodymais, privalėčiau ją platinti. O tai, kas matoma, yra tik papildomas platinimo elementas, parodantis, kokia forma tai efektyviau daryti.

Pamokos pagal straipsnį „Laikas veikti“ (rusų k.)

Klausimas: Gyvenu Amerikoje. Jau pusmetį kiekvieną dieną stengiuosi paaukoti kabalos mokslui. Dirbu finansų sektoriuje. Amerikiečiai pabudo ir ieško atsakymų. Prašau padėti jiems išaiškinti, kas vyksta, bet neminint Kūrėjo ir kabalos (tai juos atstumia), o naudojant bendras sąvokas, tokias kaip gamtos dėsniai ir pan.
Atsakymas: Būtent tai mes ir bandome padaryti. Jūs turite susisiekti su mūsų anglų skyriumi ir galėsite dalyvauti platinant kabalą Amerikoje. Mes planuojame po Kongreso (2009 vasarį) susitikti Niujorke ir pradėti susitikimų seriją su amerikiečių žiniasklaida.

Klausimas: Ar kabalos platinimui tinka visos priemonės? Pavyzdžiui, ar galima naudoti (kai kuriose šalyse laikomus ne visai legaliais) masinius el. pašto siuntimus (spamą)?
Atsakymas: Man nėra žinomas šio metodo efektyvumas. Jeigu ligonio būsena yra kritinė, tai nėra pasirinkimo ir būtina naudotis bet kokia galimybe jį išgelbėti. Mes juk ne komercinė reklama! Jei naudinga – reikia daryti. Tačiau visi tokie klausimai turi būti sprendžiami centre – kreipkitės į reklamos skyrių. Aš asmeniškai, žinoma, pasisakau už legalius metodus (todėl, kad įstatymas reiškia, jog būtent tai šiuo periodu yra Kūrėjo noras).

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>