Ekvadore sumokės kiekvienas

Ekonomika ir pinigai, Krizė, globalizacija

Klausimas. Po žemės drebėjimo Ekvadore valdžia visiems piliečiams įveda mokestį, kad būtų padengtas trijų milijardų dolerių nuostolis.
Šalies piliečiai, valdantys daugiau nei vieno milijono dolerių kapitalą, privalės sumokėti valstybei beveik 1 proc. savo turto.
Tie piliečiai, kurių pajamos sudaro tūkstantį dolerių per mėnesį, sumokės už vieną savo darbo dieną, uždirbantieji du tūkstančius dolerių per mėnesį – už dvi dienas ir taip toliau. Iš esmės, šalies prezidentas uždėjo savo šalies piliečiams savotišką duoklę.
Kaip jūs žiūrite į tokią „lygybę“?
Atsakymas. Šaliai, žinoma, reikalinga pagalba, kad atsistatytų po tokio galingo žemės drebėjimo. Bet jie susitvarkys. Jie pasirinko teisingą metodą, nes nukentėjo visi.
Pietų Amerika – tai ypatinga teritorija. Ten dar jaučiasi persikėlėlių ir indėnų dvasia, jiems būdingas bendrumo jausmas. Jie žiūri vienas į kitą su didesne užuojauta, supratimu, didesniu širdingumu, nes dar ne visai sugadinti egoizmo ir šiuolaikinio pasaulio.
Aš manau, kad tai jiems padės. Kai kyla problema ir pradedi su ja rimtai dirbti, tai nenugrimzti į tas pačias ligas, kuriomis serga visas pasaulis, o užsiimi sveikimu.
Taigi ekvadoriečiai atsistatys ir jiems bus gerai. Baisus žemės drebėjimas ir jo pasekmės atves juos į geresnę būseną. Tai juos sustiprins ir sutelks.

Iš 2016 m. balandžio 21 d. TV laidos „Naujienos su Michaeliu Laitmanu“

Daugiau šia tema skaitykite:

Šiaurės Korėjos vandenilinė bomba

Išmokti gyventi po saule

Kur nukreipsime mums duotą jėgą?

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>