Europos Sąjunga: geriau išsiskirstyti, negu būti susaistytais egoistiniais ryšiais

Krizė, globalizacija

Klausimas. Kaip jūs įsivaizduojate Europos visuomenę 2020 metais? Ar pastarieji įvykiai turės įtakos Europos bendrijos vienijimuisi, ar jie lems dar didesnį susiskaldymą? Kas nutiks ES ekonomikai?
Atsakymas. Tai priklauso nuo daugelio veiksnių. Tačiau jei Europa susiskaldys, tai bus geriau, negu ji liktų tokia kaip šiandien.
Geriau palaipsniui išsiskirstyti, negu būti susaistytais vienas su kitu, kai šie ryšiai – egoistiniai. O jei ryšius palaipsniui taisysime, tada galima nieko nekeisti. Atvirkščiai, besitaisydamos Europos šalys gali tinkamai suartėti ir teigiamai veikti viena kitą.
Tačiau netikiu, kad dabar jos staiga pajaus, apie ką aš kalbu. Jau ne kartą asmeniškai kalbėjau su Europos lyderiais. Jie nepasiryš, negalės!
Europą valdo politikai ir bankininkai. Jiems vieninga Europa – tai bankų ir pramonės įmonių susivienijimas, kurio tikslas – daugiau išlošti, ant kažko pasilypėti. Todėl apie jokią vieningą Europą negali būti kalbos, – tai rinkos, pramonės, bankų susivienijimas, ir daugiau nieko. Ir paprastiems žmonėms jis sukelia tik problemas. Taigi, prieštaravimų tik daugės.

Iš 2016 m. liepos 3 d. pamokos rusų kalba

Daugiau šia tema skaitykite:

Europą gali išgelbėti tik visiška integracija

Skyrybos pagal anglus, 3 dalis

Skyrybos pagal anglus, 4 dalis

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>