Dantis už dantį. O kur gi meilė?

Kabala

каббалист Михаэль ЛайтманKlausimas iš „Facebook“. Kas yra ,,akis už akį, dantis už dantį“?
Atsakymas. Kalbama apie tai, kad reikia nustatyti visiškai teisingas santykius tarp žmonių gamtos lygmenyje, t. y. egoistiniame lygmenyje.
Iš vienos pusės, nekreipti dėmesnio į nieką, išskyrus lygybę, kuomet veiksmo jėga sukelia jai lygią atoveiksmio (pasipriešinimo) jėgą.
Iš kitos pusės, jeigu visi žmonės pasaulyje priešinsis vienas kitam, tuomet atsiras supratimas, kad iš tiesų ryšių sistema turi būti aukščiau jų prigimties (gamtos).
Kabala padeda žmogui įgyti susijungimo virš egoizmo (ryšių) savybę. Tai vadinama ,,tikėjimu aukščiau žinojimo“ arba ,,visas nuodėmes padengs meilė“. Be to, meilė nieko neištrina: mes tebematome visas problemas tarp mūsų, koks kiekvienas skirtingas, nemalonus, netikėlis ir t. t.
Tai įgimta! Tačiau bendromis pastangomis visi pastatysime visai kitą tarpusavio ryšių tiltą – suprasdami, kas mes esame.
Kabalos moksle yra metodika, vadinama ,,viduriniąja linija“, kuri padeda mums tai padaryti. Jeigu galvojame apie pasaulį, apie mūsų normalų egzistavimą ir gerus tarpusavio santykius, juos galima susikurti tiktai vadovaujantis šia metodika.

Daugiau šai tema skaitykite:

Du kart apie meilę

Kur mus stumia egoizmas?

Pakeisti žmogaus prigimtį

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>