Žingsniai į nežinomybę

Dvasinis darbas

Klausimas: Kodėl Šviesa taip lėtai veikia mus? Ką dar turime daryti?
Atsakymas: Mes judame pirmyn labai dideliais ir plačiais žingsniais. Bet neįmanoma išmatuoti, kiek mums dar liko, idant pakeistume savo santykį iš „siurbimo“ į vidų į davimą, kad pritrauktume tą jėgą, kuri sujungs „dantratukus“ − mūsų sielas, ir šiame tarpusavio ryšyje mes pajausime Aukštesnįjį pasaulį.
Nei aš, nei kas kitas pasaulyje, įskaitant visus praėjusių kartų kabalistus, niekada nebuvo susidūrę su tokia būsena, kokią patiriame šiandien. Niekada į Galutinį Išsitaisymą nesiveržė tokia didelė žmonių grupė, nes tarp jų nėra ryšio, Kūrėjas dar neatsiskleidė jiems. Kadangi tokio pavyzdžio nėra, aš negaliu pasakyti, kaip tai vyks.
Juk kabalos moksle viskas kaip gamtoje: jeigu kažkas neatskleista, tu nežinai, kaip tai pasireiškia. Tikras mokslininkas pasakys, kad jo nuomone tai turėtų vykti taip ir taip, bet jeigu jis žengia pirmyn – tai įžengia į nežinią.
Yra mokslininkų, kurie dešimtis metų tiria kokį nors reiškinį ir yra įsitikinę, kad būtent taip viskas ir vyksta, ir staiga vieną dieną pareiškia: „Ne, mes klydome“, ir viską pradeda iš pradžių.
Tas pats pasakytina ir apie kabalos mokslą. Tai mokslas! Mes patys turime atskleisti Aukštesnįjį pasaulį, o ne laukti iš ten telegramos, trumposios žinutės ar dar ko nors.
Kas buvo atskleista iki šiol, atsiskleidė kiekvieno kabalisto asmeniniuose, individualiuose kelim/savybėse. O dabar mes turime atskleisti Aukštesnįjį pasaulį šitame milžiniškame bendrame nore – visiems susijungus. Ir tai įvyks pirmą kartą!
Galbūt ne visi 7 milijardai žmonių susivienys, tačiau tai bus šimtai tūkstančių ar net milijonų.
Kitaip tariant, siekis atskleisti dvasinį pasaulį iš individualaus virto visuotiniu. Tai niekada anksčiau nebuvo įgyvendinta, ir todėl neįmanoma pasakyti, kada tai įvyks. Bet mes judame labai sparčiai!

Iš 2010 m. gruodžio 26 d. paskaitos per Vienybės dieną

Daugiau šia tema skaitykite:

Ant naujojo pasaulio slenksčio

Malda prieš meldžiantis

Su Kūrėju nepasiginčysi

Komentarų nėra

Komentarai


Warning: Undefined variable $user_ID in /home/kabala/domains/laitman.lt/public_html/wp-content/themes/disciple/comments.php on line 96

Leidžiamos HTML žymės: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>